![[עושים שיווק באינטרנט] על חשיבותו של המבטא, ושיווק באמצעות YouTube – שיחה עם הדר שמש עושים שיווק באינטרנט עם קובי גור Osim Shivuk [עושים שיווק באינטרנט] על חשיבותו של המבטא, ושיווק באמצעות YouTube – שיחה עם הדר שמש](https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/t_rss_itunes_square_1400/images.spreaker.com/original/e6bf3a2c9dc8ea5e5d04c0258de9595d.jpg)
[עושים שיווק באינטרנט] על חשיבותו של המבטא, ושיווק באמצעות YouTube – שיחה עם הדר שמש
אודות הפרק
בפרק ספיישל זה אני מארח את הדר שמש, מאמנת מבטא ודיבור באנגלית ובעלת ערוץ היו-טיוב המצליח The Accents Way, לשיחה אודות שיפור מבטא בגיל מבוגר וכיצד משפיע המבטא על אינטראקציות חברתיות במישור העסקי. כמו כן, שוחחנו על האסטרטגיה השיווקית של הדר בהפעלת ערוץ היו-טיוב שלה, וכיצד בונים ערוץ שיווק מוצלח שכזה.
האזנה נעימה,
רן.