![איך השותפים בקרן הישראלית הטובה בעולם מקבלים החלטות השקעה? עוד פודקאסט לסטארטאפים איך השותפים בקרן הישראלית הטובה בעולם מקבלים החלטות השקעה?](https://www.omnycontent.com/d/clips/902d1357-9cc1-4670-a7d8-aa7800c5719a/4cec51c6-1ef9-496b-8302-aa7800d45320/0028e481-77a0-43cb-bd4a-ab2f00eb40ec/image.jpg?t=1583491285&size=Large)
איך השותפים בקרן הישראלית הטובה בעולם מקבלים החלטות השקעה?
אודות הפרק
לקחנו את קובי סמבורסקי, שותף-מייסד בקרן ההון-סיכון גלילות קפיטל, לשיחה על ההצלחה של הקרן הראשונה (השקיעה ב-8 חברות, שש מתוכן כבר נמכרו ועוד שתיים עדיין פעילות, וצומחות בצורה משמעותית) וכיצד משקיעים מקבלים החלטות. את הקרן הקים סמברוסקי עם אריק קלינשטיין: בסך הכל מנהלים השניים מעל ל-250 מיליון דולר, ובאחרונה גייסו גם את נופר עמיקם כשותפה ומנהלת מחלקת יצירת הערך בקרן.
See omnystudio.com/listener for privacy information.