![מיקי זוהר בגומרים הולכים, יום שישי, 24 ביוני, 2022 גומרים הולכים ברדיו תל אביב מיקי זוהר בגומרים הולכים, יום שישי, 24 ביוני, 2022](https://www1.nobexpartners.com/ODItem.aspx?id=62b5765b2e37d38946821719.46434.i.jpg)
מיקי זוהר בגומרים הולכים, יום שישי, 24 ביוני, 2022
אודות הפרק
ח''כ מיקי זוהר (הליכוד): אנחנו שואפים שהבחירות יהיו מוקדם ככל שניתן, הקואליציה שואפת שיהיו מאוחר ככל שניתן; מה שעושים יאיר לפיד וחבריו לא תורם לעם ישראל, הם שונאים אותנו ופועלים באופן נקמני אישי נגדנו, כל מה שמעניין אותם זה לעשות אותנו החלק הרע בעם הזה, אנחנו כעת האופוזיציה אחרי שהם הצליחו להתל בציבור והם אומרים זה הזמן להתנקם ולנסות ולהשפיל