![אורן שביל בגומרים הולכים, יום שישי, 27 באוקטובר, 2023 גומרים הולכים ברדיו תל אביב אורן שביל בגומרים הולכים, יום שישי, 27 באוקטובר, 2023](https://www1.nobexpartners.com/ODItem.aspx?id=653b7a3a8f054ed3905b4122.46434.i.jpg)
אורן שביל בגומרים הולכים, יום שישי, 27 באוקטובר, 2023
אודות הפרק
דני סידס ואילן לוקאץ' בשיחה עם אורן שביל, מג"ד מילואים יחידת מורן, על ההתגייסות המדהימה של אחים לנשק: "אני מודה שאני לא מבין בהסברה כלום, אבל אני מאפשר לכוחות לעבוד ביחד"
דני סידס ואילן לוקאץ' בשיחה עם אורן שביל, מג"ד מילואים יחידת מורן, על ההתגייסות המדהימה של אחים לנשק: "אני מודה שאני לא מבין בהסברה כלום, אבל אני מאפשר לכוחות לעבוד ביחד"